| MElyza a întrebat:

Mi s-a intamplat de cateva ori sa mi se stearga id-urile din lista de mess, apoi am adaugat 5-10, dupa care nu a mai mers sa adaug pe nimeni.Din ce cauza ar putea fi si cum fac sa ma lase sa adaug din nou(fara a le adauga pe mail)? Mentionez ca aveam maxim 30-40 pers si nu mai am pe nimeni acum, nici la adress book..Ms!

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Cel mai ok este sa iti faci o noua adresa de mess, este de la ei din sistem tu nu poti face nimic iar ca sa faci rost de id uri da mass cu noul id si o sa primeasca toti

Răspuns utilizator avertizat
| BLeur a răspuns:

E de la ei, de la sistem. Nu poţi băga mai mulţi de 5 id-uri într-o zi, cel puţin mie nu-mi merge mai mult de 5.

| MElyza explică (pentru BLeur):

Am adaugat si mai mult de 5 si nu am avut probleme..chiar si azi, adaugai mai mult de 10-15 persoane.dar am mai avut problema asta si cateva luni nu am putut baga pe nimeni in lista. straight face

| BLeur a răspuns (pentru MElyza):

E de la ei, cu siguranţă. Depinde acum, fiecare cu netul/pc-ul lui. Dacă bagi aşa pe bandă rulantă, o să-ţi facă fente. Bagă 2-3 după mai stai un pic, bagă alţii. Nu exagera, că aşa o să-ţi facă nervi, crede-mă, am păţit-o şi eu. Fundă?

| MElyza explică (pentru BLeur):

Pai ideea e ca in general nu imi face fazele alea dupa ce adaug multi, face asa cand ii "vine lui cheful" laughing)

| BLeur a răspuns (pentru MElyza):

laughing, ce să faci mai sunt şi d-ăştia.