| ancku a întrebat:

Nu ma prea pricep la calculatoare sau lucruri din astea... dar totusi as vrea sa pun si eu o intrebare :d. Nu stiu cata logica ar putea avea pentru unii dar totusi ma risc...
"A-si dori sa stiu daca exista un program cu care sa poti asculta o melodie in casti si alta in boxe? Si care este acela?" Stiu totusi ca iti trebuie 2 placi de sunet sau ceva de genu... dar m-am gandit ca daca pun o intrebare si altcuiva poate v-oi afla ceva mai interesant.Multumesc si sper sa nu fiti rautaciosi

Răspuns Câştigător
| Mythos a răspuns:

Daca ai un card 5. 1 (nu de laptop) se poate foarte simplu. Instalezi virtual DJ orice varianta si:
Mergi in config>sound setup, selectezi headphones si mono split cable si VOILA, pe boxe muzica din playlist pe casti ce muzica vrei tu.

Nu merge insa pentru un card de laptop, daca vrei poti lua un card de sunet pe USB de 50 RON si, abracadabra! :-)merge si aici:-)) Bafta. Sper ca am fost de ajutor

1 răspuns:
| bolunducu a răspuns:

Din cate stiu eu...nu exista. Chiar si cu 2 placi de sunet nu ai putea pentru ca piesele o sa mearga concomitent; e ca si cum ai asculta o melodie in winamp si alta melodie pe youtube.Nu ai mai intelege nimic