| Valeriu12345 a întrebat:

nu pot sa pornesc wi-fi la laptop Asus x552vl-sx009d. Am instalat drivere de curind dar nu am gasit pentru wireless posibil din cauza asta. ajutati-ma va rog. poate imi dati un link cu aces driver. mersi anticipat.

2 răspunsuri:
| florinmihai1986 a răspuns:

Sunt cateva programe care te-ar putea ajuta da-mi id tau de mes si te ajut eu cu tot ce ai nevoie ok

| Ivaşcu_Vlad_2000 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru si prietenului finului meu la fel laughing.
Iti trebuie Windows 8 neaparat.
Ca sa ma crezi, uita-te la a treia tasta din tastatura in coltul stanga jos.
Aceea este tasta pentru a intra in meniul principal la laptop si are pe ea semnul lui Windows 8.