| theonemc a întrebat:

Buna nu stiti unde as putea vinde hosturi de mc/ts/csgo/rust? ca am o gramada si nu le mai folosesc dar nu stiu unde sa le vand sau cui ofer funda!

2 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Răspunsul meu vine cu o întrebare. De ce vrei să vinzi hosturi pentru mc/ts/csgo/rust?
Cănd ai un raspuns concret vei știi să le si oferi acolo unde este cerere. Trebuie să fi în temă la produsul/serviciul pe care le oferi.

| theonemc explică (pentru Levente):

Doresc sa vand hosturi pentru ca nu le mai folosesc le-am luat cu gandul ca am sa se folosesc dar am renuntat.