| dayanalove12 a întrebat:

nu stiu ce are laptopul meu sad. cand il aprind, sta 5 minute si apoi mi se stinge. nu stiu ce are sad. credeti ca ar trebui sa ma duc sa-i schimb windows-ul pentru ca am internet pe el si mi s-a cam umplut de virusi? cateva raspunsuri? va rog puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Trebuie sa ii refaci windows-ul

| myhu2011 a răspuns:

Ar fii o varianta.imi amintesc ca asa am patit si eu cu calculatorul.am schimbat windowsul si apoi si-a revenit. daca nu merge asa trebuie sa schimbi hardulstraight face

| LikePurpleColor a răspuns:

Daca nu sta porit poate fi si de la baterie pentru ca si eu am patit asa si a trebuit sa imi schimb batria...happy