| anonim_4396 a întrebat:

Buna o prietena de-a mea a spus odata ca se uita pe net la un film care era de mai demult9era serial)sh a vazut toate episodele toate odata ca un filme de scurt metrj.asa intrebarea mea este ce site a fost acela ca as vrea si eu sa revad serialul lacrimi de iubire

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Seriale mai găseşti dar site-uri cu telenovele eu nu am văzut şi mai ales cele făcute de români noştri. Poate se va redifuza pe acasă. Baftă!