| anonim_4396 a întrebat:

pe Conquistador am chatul interzis pentru 2 jocuri pentru off topic. Am jucat 2 jocuri si tot am chatul interzis. Habar n-am de ce m-au suspendat asa...

Cum sa fac sa pot vorbii iar pe conquistador?

Aia de la jocuri pc nu is instare sa raspunda ca ii dor mainile -_-

Răspuns Câştigător
| xSunShine4You a răspuns:

`Poi nu mai poti vorbi, pentru ca ai injurat sau ceva de genu. Poti sa vorbesti again daca te joci si castigi 2 sau 5 cate jocuri iti apar acolo, le castigi pe locul intai. [ trebuie sa te joci pe Blitzkrieg ]. Bafta :*

| anonim_4396 explică (pentru xSunShine4You):

Mersi, acum pot vorbi.

| xSunShine4You a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru funda :*

5 răspunsuri:
| Naiky3Run4 a răspuns:

Buna, probabil ti-au interzis sa mai vb pe chat pentru ca ai vorbit ceva pe chat ce nu este permis : injuraturi ...etc. nu au cum sa iti deie asa chat interzis pentru ca nu ai facut nimic...dar oricum dupa 1 zi sau nu stiu o sa poti vb din nou.Mult Succes!

| SammyMe a răspuns:

Joaca la separeu

| Violent a răspuns:

Probabil ai fost pedepsita pentru mai mult timp.Nu cred ca poti face ceva.Asteapta deja pina iti vor da ei voie sa vorbesti.Imi pare rau.