| JammyBrooks a întrebat:

Buna!
pe facebook daca esti de pe telefon nu se vede daca esti online sau offline.ce pot face in privinta asta? am o sora in strainatate si nu stiu cand e intrata sau nu.va rog ofer funda si vot plsss dar repede

2 răspunsuri:
| biiannkaa a răspuns:

Pai observi cand intri pe chat, in dreptul celor care sunt online se afla o bulinutza verde iar unde nu se afla bulinutza inseamna ca nu sunt online.
E, pai cand cineva intra de pe telefon in loc de bulinutza verde cum ca este online, apara un telefon happy

Funda?big grin

| JammyBrooks explică:

Mie nu-mi apare nici un telefon nimic si totusi se poate sa fie si online si offline si nu stiu cand e si cand nu.si in cazul celor intrati de la PC stiu chestia cu bulinutzele.