| LoL a întrebat:

Pe Google Chrome undeva imi tot apare ceva despre Plug-in.Stockware flash parca sau ceva de genu si nu pot vedea niciun film si nicio reclama nu mai apare.Cum pot repara chestia asta?

2 răspunsuri:
| maria4567 a răspuns:

Si eu am patit tot aceasta chestie incearca sa descarci pluningul si sa il instalezi incetisor si cu grija daca nu va merge inseamna ca calculatorul va trebui vazut de un om care stie mai multe pentru calculatoare. funda?

| Dennys23 a răspuns:

Eu stiu cum rezolvi chestia asta la internet explorer dai pe "start"---->>>run si scrii acolo "IExplore.exe" fara gilimele sper ca ti-am fost de ajutor happy