| aliss23 a întrebat:

pe yahoo messenger nu pot schimba avatarul...am sters toate imaginile incarcate acolo, degeaba, ramane tot asa. Am sters poza respectiva inclusiv din PC, dar cand ies imi apare la loc. Help me FUNDA

Răspuns Câştigător
| Dyanita a răspuns:

Asta este o problema pentru toti nu poti face nimica.Si la mine este aceeasi problema a inceput de ieri seara.Nu pot schimba avatarul dar eu zic sa astepti pentru ca altceva nu poti face.

3 răspunsuri:
| SCOOBftw a răspuns:

1.Ai incercat sa schimbi versiunea?

2. Pune de mai multe ori poza, pana se schimba, ca nici la mine nu se schimba din prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema asta cu avatarele o avem toti, e de la Yahoo si nu poti sa faci nimic ca sa o rezolvi si din cate am auzit se va rezolva asa ca nu mai instala/dezinstala nimic pana cei de la Yahoo rezolva problema.

| xFreshKidAdi a răspuns:

Pai si eu am patit asta si iti recomand sa intri pe mess si sa opresti computerul dar fara sa iesi de pe mess si dupa aceaa sa intri din nou.