| Emi_Alecs_1988 a întrebat:

Buna poate ma puteti ajuta mi-am schimbat si eu parola la messenger si a 2-a zi am incercat sa intru pe mess si imi zice ca nu e buna parola, am dat acolo la "I can't access my account | Help " dar nu mi-a fost de prea mare ajutor..am incercat si cu parola veche si cu cea noua, am facut chiar si 2 id`uri noi, unu chiar si in alt judet cand am fost plecat laughing dar degeaba. stiti cumva ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Ai uitat tu parola, altceva nu poate fistraight face

| ToxicG a răspuns:

Buna! Schimba parola iar. Daca tot nu merge dezinstaleaza Yahoo-ul si instaleaza`ti unul nou!

| masterulnebun a răspuns:

Pai poate iti faci altul nou..nush zic si eu.