| anonim_4396 a întrebat:

prieteni! Ma puteti ajuta cu un program de stergere a erorilor PC-ului fara sa il cumpar? Nu ma refer la antivirus. Vreau sa fie gratis. Fundita :*.

Răspuns Câştigător
| AlexNet74 a răspuns:

Advenced SystemCare! E gratis fara perioada de 30 zile! Daca mai vrei informatii spune-mi!

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru AlexNet74):

Da. Vreau sa stiu daca programul acesta e si pentru Windows Xp.

| AlexNet74 a răspuns (pentru AndreeMunteanu):

Da, in plus e foarte simplu de folosit dupa ce l-ai instalat va aparea in coltul din dreapta sus (nu stiu daca si la xp) un dreptunghi cu CPU si RAM. Daca dai pe el va aparea sanatatea pc-ului exprimata prin fete (emoticonuri) si cand e fata mai trista apasa pe ea si scaneaza PC-ul. Daca nu, apare dreptunghiul mai aprinde-l din cand in cand si verifica. Link:http://download.cnet.com/Advanced-SystemCare/3000-2086_4-10407614.html

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru AlexNet74):

Mersi,chiar mi-ai fost de ajutor. Da, in dreapta sus imi apare un dreptunghi in care scrie "CPU si RAM". happy

| AlexNet74 a răspuns (pentru AndreeMunteanu):

Ma bucur! ^_^ Succes!

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Verifica mesaj privat.

| AlexAleex a răspuns:

Da,ccleaner.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, uite aici si eu il am si e foarte, foarte bun si gratis.
1: http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.php
O zii frumoasa!

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru Anonim0100):

E si pentru Windows xp?

| Anonim0100 a răspuns (pentru AndreeMunteanu):

Da! happy

| mnthseby a răspuns:

Ccleaner, tuneup utiliser