| fluturascolorat a întrebat:

Buna ptu, as vrea sa stiu daca exista un program unde as putea sa vad webul cuiva.Nu pe mess ci "camera" sa vad cand e calculator, laptop etc sa vad ce face in incapere cand foloseste calculatorul sau webul etc. fundita

Răspuns Câştigător
| ElektroBoom a răspuns:

Se pare ca vorbesti de RAT (Remote Administration Tool).Cu asa ceva poti face aproape orice in calculatorul celeilalte persoane inclusiv spionare web dar trebuie sa-i trimiti persoanei un program ce iti da control la pc ei.De obicei acel server de trimis este recunoscut drept virus de majoritatea antivirusilor si pana la urma nu este o optiune prea ortodoxa sa spionezi pe cineva laughing

| fluturascolorat explică (pentru ElektroBoom):

Buna,dar cum imi dau seama daca imi vede webul sau daca mi-a intrat in calculator? si cum pot prevenii asta? mersi

7 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Exista,insa este destul de greu de folosit.
Esti dispusa sa platesti pentru un astfel de program? Gratis nu este nimic...

| izab3llaa a răspuns:

Nu ai cum sa vezi ce face cineva cand este in propria lui camera daca nu are o camera laughing. Iar daca are un web nu poti sa vezi, doar daca iti da el/ea permisiunea si daca webul este pornit.

| gucy a răspuns:

Ba exista dar trebuie sa intri primadata la el in pc si sa intalezi un simplu program laughing) dupacare accesezi programul si gata mergi la pcul tau si accesezi ce vrei tu din pcul respectivului individ programul se numeste Eye2eye

| cr3ative95 a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| razvyy412 a răspuns:

Pai poti prin skayp sau ceva de genu succes

| Konica a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva.