| Imstrong a întrebat:

Revin cu alta intrebare.
cum as putea sa-mi pun internet pe laptop dar fara cablu si fire cum are calculatorul?
Adica sa fie ca telefonul, sa pot sa-l iau oriunde cu mine fara sa trag o gramada de fire, si sa aiba net! big grin
Nu as dori nici cu wirelles.
Altă metodă nu ştiti?
Dau FUNDA mare si vot la toţii!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista metoda modem de date, dar e costisitor trebuie sa faci abonament la o retea mobila si mai e si de viteza mica, cel mai recomanadt e wirelles big grin

| Imstrong explică (pentru anonim_4396):

Si wirelles-ul il pot lua cu mine, in tren, de exemplu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Imstrong):

laughing logic ca nu, singura optiune ar fi cu modem dar e foarte costisitor si de proasta calitate happy

| Imstrong explică (pentru anonim_4396):

Imi imaginez. Multumesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Imstrong):

Totusi mai poti partaja date de pe mobil dar merge foarte prost big grin mai ales ca in tren semnalul cade happy

| Imstrong explică (pentru anonim_4396):

Ok. happy