| bogdancnt a întrebat:

Buna seara.Am achizitionat o tableta Myria DC0236 si dupa 2 saptamani nu mai vrea sa porneasca, apare doar scris ANDROID ca si cand ar porni, dar nimic.Instructiunile primite nu ofera nici un mod de reset-are, nimic.Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| XYZsnick a răspuns:

Funda plizzz?

7 răspunsuri:
| XYZsnick a răspuns:

Vezi a trebuie sa ai o gaura mica pe tableta unde scrie reset, bagi acolo un ac si apesi pe power, daca nu merge duo la service altceva nai ce sa faci de unul singur, bafta.

| bogdancnt explică (pentru XYZsnick):

Treaba e ca are 2 gauri mici, una e microfonul iar pe a doua nu scrie nimic.

| XYZsnick a răspuns (pentru bogdancnt):

Vezi pe lateral pe marginea tabletei trebuie sa scrie...

| bogdancnt explică (pentru XYZsnick):

Am gasit gaurica, am apasat pe reset si pe power dar nu face absolut nimic.Treaba e ca nu gasesc pe nicaieri cum se intra in meniul ascuns al tabletei.

| XYZsnick a răspuns (pentru bogdancnt):

Nu stiu...du-te la service cu ea alt sfat n-am ce sa-ti dau, bafta

| bogdancnt explică (pentru XYZsnick):

Am dus-o in service.Multumesc mult!

| bogdancnt explică (pentru bogdancnt):

Am si luat-o din service, cica s-a blocat softul, dar nu au vrut sa-mi spuna si cum se restarteaza.Multumesc!

| XYZsnick a răspuns (pentru bogdancnt):

Funda plizzz?