| CohanIrina a întrebat:

Am o problema imensa. Nu imi mergea netul, asa ca am hotarat sa depistez cauza. Din greseala, am dat pe "disable" la reteaua mea de wireless, iar acum nu o mai gasesc si nu stiu cum sa o fac sa apara din nou. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru windows 7: control panel ->(view by: large icons) -> network and sharing center -> change adapter settings -> click dreapta pe placa de retea wi-fi -> enable

| Johander4k a răspuns (pentru SuicideSilence):

Nu stii cumva ce trebuie sa fac sa-mi apara placa de retea la change adapter setting? Am gol folderu sad

1 răspuns: