| waspp1 a întrebat:

Buna seara, am patit sa patez rau o fisa de inscriere pentru un concurs(a fost scrisa de mana cu pix albastru de catre mine) dar il am in format pdf, daca il scot la imprimanta color se va vedea vreo diferenta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o problema daca-l scoti la imprimanta, eventual semnezi pe fisa cu pixul in fata celor care cer acea fisa, ca s avada ca-i completata de tien si ti-ai luat raspunderea totala.

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti printa si completa din nou cu pixul. Daca doresti sa faci copie la foaia scanata, care e scrisa deja cu pixul, atunci da, se va vedea.

| anonimg a răspuns:

Dacă îl ai în format pdf scoți din nou la imprimantă documentul pe hârtie, și îl completezi iarăși.