| M1XTaP3 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema cu pc-ul orice joc instalez si vreau sa intru in el imi apare"This application has failed to start because the application canfiguration is incorrect.Reinstaling the application may fix this problem".

Va rog vreau un raspuns rapid dau funda sad

Răspuns Câştigător
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Inseamna ca jocul respectiv, nu este compatibil cu sistemul tau!

| M1XTaP3 explică (pentru EmanuelEmy7):

Mersi pentru raspuns happy

| EmanuelEmy7 a răspuns (pentru M1XTaP3):

Nu ai pentru ce!

5 răspunsuri:
| Aretha a răspuns:

Aplicatia a fost configurata incorect.Nu ai instalat tot ce trebuie inainte happy
ce joc? laughing (cred ca zici de un joc)
Daca da, ar trebui DirectX (la GTA, trebuie asta inainte)
Nu ca nu e compatibil cu sistemul.Acum si depinde ce aplicatie si ce componente are PC-ul.
Spune sa reinstalezi aplicatia, poate asa merge. Vreau mai multe detalii.

| M1XTaP3 explică (pentru Aretha):

Am instalat "Battlefield 4".

| M1XTaP3 explică:

Si chiar daca reinstalez jocul tot nu merge la fel imi zice...sad