| octav005 a întrebat:

Bună seara. Am un laptop foarte vechi. Am instalat Windows-ul. Și după câteva minute îmi apare acea eroare albastra. Bluescreen. Crushdump, ceva cu pisihical memory.

Am schimbat vreo 4 seturi de placute RAM. SI la fel. Sa fie de la HDD?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie citit atent mesajul de eroare din Blue screen, respectiv testate componentele.

Nota: eroare la memorie poate fi si din cauza soclului sau circuitele memoriei.

| ReddY25 a răspuns:

Ce firmă este?

| octav005 explică (pentru ReddY25):

Toshiba

| ReddY25 a răspuns (pentru octav005):

Du-l la amanethappy

| octav005 explică (pentru ReddY25):

Crezi ca aia primesc ceva ce nu funcționează corect?

| ReddY25 a răspuns (pentru octav005):

Atunci cum faci?

| octav005 explică (pentru ReddY25):

Îl vând pentru cine știe sa îl facq