| Aztecul a întrebat:

Bună seara!
Am un SmartTV și nu pot vedea nici măcar un video pe el decât doar din aplicația Youtube. Și nu știu ce să-i fac. Mă poate ajuta cineva?
Dau fundă!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca este vechi nu ai ce sa i faci, cumpăra ti alt televizor nou cu wifi integrat

| VoidEternal a răspuns:

Ce fel de video vrei sa vezi? De pe vreo platforma de streaming? De pe site-uri cu filme? Sau de pe stick?

| Aztecul explică (pentru VoidEternal):

Pur si simplu scrie pe Google Filme online subtitrate.

| hangstaff a răspuns:

Modalitatea convenabilă de a face este să cauți cum să folosești smart tv pe Youtube. Fa-o singur!
iată un exemplu: https://snake-game.io