| bogdyD a întrebat:

Bună seara!

Aş dori să ştiu cu care dintre platformele web aş putea sa îmi fac un magazin online?

Cum ar fi wordpress, joomla, magento, drupal etc.
Vă mulţumesc!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru inceput -> Wordpress!

| CataC a răspuns:

Salut
Poti cu wordpress, dar doar ca platforma de baza, nu suficient, trebuie instalata o aplicatie care sa permita comertul online.
O alta varianta ar fi sa folosesti o platforma special creata pentru e-commerce, da un search pe google, nu-s foarte scumpe.
Bafta

| ΔH a răspuns:

Nu ai ce face cu CMS-urile alea decat daca dezvolti tu aplicatie de magazin online.
Poti folosi un CMS special pentru asta cum ar fi eCommerce.

Răspuns utilizator avertizat
| Leandro a răspuns:

Poti si pe www.ucoz.ro, un CMS avansat gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana, 21 de module, FTP, hosting, trafic nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Info suplimentare: www.faq.ucoz.ro

Idei si suport poti schimba cu baietii de pe www.forum.ucoz.ro

Multa bafta!

| rocket a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te consulti cu cei de la www.silkmart.ro

| Ezio4acb a răspuns:

Wardpress iti ofera o varietate mai bogata si este si cel mai sigur si folosit. Sper sa-ti fie de folos, fundabig grin?