| CameliaS a întrebat:

Bună seara! Ce trebuie să fac pentru a activa opțiunea "Urmărește" pe Facebook, pentru ca oamenii să mă poată urmări? Răspunsul cel mai clar, cu toți pașii pe care trebuie să-i fac, va primi fundă! happy

1 răspuns:
| Crysstallss a răspuns:

Nu poti, ei trebuie sa activeze aceasta optiune daca vor sa te urmareasca, tu nu poti activa aceasta optiune decat daca vrei sa urmaresti tu pe cineva. Daca cineva vrea sa te urmareasca pe tine trebuie sa activeze ei aceasta optiune daca vor.big grin