| Alex979797 a întrebat:

Buna seara, cum pot afla asta: ******112@l****.se? Este mailul de la un account de la un joc si cineva mi-a schimbat mailul meu dark_feather_suit@yahoo.com cu asta ******112@l****.se si nu stiu cum sa aflu mailul ca sa imi pot lua accountul inapoi.

1 răspuns:
| Ioana_Monica_Codreanu_1987 a răspuns:

Poate ti-a spart mail, ti-a schimbat adresa si parola. de asemenea si intrebarea secreta care iti proteja mailul banuiesc ca ti la schimbat. unica solutie este sa vorbesti cu cei de la jahoo si sa iti stearga mailul sau sa iti recupereze ei datele.