| Bogdan_9316 a întrebat:

Deci am 1, 50 gb ram, procesor amd athlon 2600+
Cand instalez browserul google chrome zice ca nu s-a putut adapta la cerintele hadware bla bla. mozila imi merge dar tare mult imi consuma.
Am descarcat un google chrome old, si mi merge perfect, zboara nu altceva. si atunci ultima versiune de ce nu mi merge? sa fie slab procesorul?
Are ceva daca folosesc old?

Funda!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chorme e un broswerr cu probleme treci pe mozila versiune old, sistemul tau nu-i slab pentru xp, nu are nimic, si eu folosesc old programe merg super

| Nelu62 a răspuns:

Pentru ce ai tu nevoie nu are absolut nimic. Descarca CCleaner free pentru a mai face curatenie prin pc:
https://www.piriform.com/ccleaner/download

| Bogdan_9316 explică (pentru Nelu62):

Windows ul e proaspat instalat

| questsoul a răspuns:

Nu ai specificat pe ce Sistem de Operare doresti sa instalezi Google Chrome, uite cerintele de sistem: https://support.google.com/chrome/answer/95346?hl=ro
Asigurate ca ai suficient spatiu disponibil pe HDD/SSD si ca sistemul nu e virusat.

| Lungu_Alex_Ionut_1999 a răspuns:

Nu are nimic atata timp cat nu e virusat...crede-ma eu am 2 gb Ram si procesor 2ghz duo si imi merge sacadat chrome-ul...mai ales pe youtube