| S3c0ndSh0t a întrebat:

Buna Seara! Deci...am un server de metin2 si am propriul meu client.Cine imi zice ce fisier trebuie sa pun ca sa schimb stralucirea la iteme si unde se gaseste! FUNDA primul cu raspuns corect!

2 răspunsuri:
| RosuGalbensiAlbastru a răspuns:

Buna ziua (e ora 4:39 acum). Du-te la fierar si da armura jos de pe tine si da-eu lui (adica dai click pe ea si o "plimbi" pana la fierar0iar dupa aceea dai acolo fa-o +4(atat iti trebuie ca sa o faci sa straluceasca, iar daca vrei mai mult fa-o +9, dar poate sa o esueze (adica sa o pierzi de tot)
Succes! Muah :*! Muah:*!

| Prowe a răspuns:

Buna daca armura nu staluceste daca o faci +9 asta inseamna ca nu este de stalucire daca ai arma sau armura +123456 fale +9 ca sa stalucesca!