| Omuldepresiv a întrebat:

Buna seara, doresc sa fac un blog.In momentul de fata ma ocup de design.Am inteles ca in blog pot sa pun si o forma gen "Log on or log out" prin care le ofer vizitatorilor posibilitatea sa se inregistreze pe blog-ul meu.As vrea sa imi spuneti cum pot face acest lucru si daca exista vreun template, as fi recunoscator daca as invata.As vrea dupa ce vizitatourl respectiv se conecteaza la blog-ul meu sa ii apara un panou de control unde poate sa puna un anumit fisier si eu sa-l primesc prin mail.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| TheLastDancer15 a răspuns:

Il gasesti la desing, 'adauga un obiect gadget';)... uite si blogul meu :D : http://random-pretty-blog.blogspot.com/

| SmilezChawddy a răspuns:

Incearca pe Webs are aceasta optiune inclusa numai ca cei care se inregistreaza vor putea posta si eu poze; imagini; videoclipuri pe,, blogul'' tau.xD
GoodLuck