| dementialdenebun a întrebat:

Exista un cablu mini usb cu doua iesiri? ma refer ca la tableta am doar o iesire mini usb si am nevoie de doua pentru a conecta in acelasi timp si tastatura si stick-ul de net, daca exista asa ceva imi puteti spune cum se numeste si de unde as putea cumpara unul? Am nevoie urgent de un raspuns, dau FUNDA!

1 răspuns:
| solomonandrei a răspuns:

Nu cred ca exista un cablu cu o intrare usb mini si 2 iesiri usb 2.0, dar ai putea sa-ti cumperi un multiplicator de usb-uri