| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate explica cineva din ce cauza apare aceasta eroare la windows 7? : The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly. Poate fi din cauza prizei? Cine stie va rog... multumesc happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se intrerup fierele de la baterie la laptop sau de la priza la laptop... sunt diferite cauze cine stie. eu zic sa mergi la un specialist sau la service sa te ajute.

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

A spus el ca are laptop?

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru K0sti):

Bine optat happy dar totusi e o solutie la care nu m-am gandit. happy