| Hasss a întrebat:

Buna seara la toti
spuneti-mi si mie ce sa mai fac m-am plictisit numai stiu ce sa fac la pc-ul acesta
nu stiu as vrea sa joc niste jocuri gen prince of persia (dati-mi niste idei daca aveti)
sau sa fac altceva nu stiu va rog frumos dati-mi niste idei

dau funda promit!

Răspuns Câştigător
| PoliTm a răspuns:

Am eu cateva jocuri sa ti le spun: star wars,neighbours from hell(o sa te pisi pe tine de ras),lord of the rings,fable,the punisher,obilvion,spiderman, nba 12, total overdose,bionic comando, dark sector, painkiller jocurile astea le-am cautat personal pe internet pentru a le descarca eu dar nu ar strica sa le incerci si tu.

| Hasss explică (pentru PoliTm):

rolling on the floor cat am putut sa ma distrez la neighbours from hell bravo a fost pe placul meu rolling on the floor)))))

21 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pes 2012, nfs carbon

| master77 a răspuns:

Assassin's creed, prototype, black buccaneer, devil may cry 4, x-men origins wolverine

| MissxD a răspuns:

Http://www.gametop.com/category/puzzle.html
Si in afara de jocuri poti sa lasi calculatorul, sa iesi pe afara, cu prietenii prin oras. Prea mult calculator nu face bine:)

| mattdemon a răspuns:

Ai putea iesi cu prietenii (dar probabil nu are nimeni chef sa ieasa )

| blu3ey3s a răspuns:

Joaca-te pe friv... jocuri de copii dar macar nu te plictisestiwinking

| TheAdytzu a răspuns:

Joaca assasins creed care vrei ca is 4 toate is bestiale big grin

| Cezarul a răspuns:

Salut!
Gen prince of persia este " Hunted The Demons Forge "(vezi youtube) l-am instalat aseara si este super jocul, numai sa ai pc bun.

| Userrr a răspuns:

Frate incearca tron evolution,scrapland,wwe smackdawn, fifa 08, call of duty modern warfare, sa-mp(san andreas multiplayer), shaun white skateboarding...

| LeXb0y a răspuns:

Pai joacate Counter-Strike, Team Fortress 2, GTA San Andreas MP [multyplayer]. Daca nu, uita-te la un film... Funda happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti foc, asa o sa mai arzi din calorii, si te si bronzezi smug
Acum inainte sa te duci sa iti dai foc, da-mi funda.

| AlexOrian a răspuns:

Sunt o gramada:
Jocuri singleplayer:
-God Of War
-Sparta
Jocuri multiplayer:
-World Of Warcraft
-Spiral Knights
-League Of Legends
-Torchlight 1, 2
-Smite
Jocuri care au avut multa faima:
-Assasins Creed brotherhood
-Assasin Creed 2
-Assasins Creed 3
-Assasins Creed Revelation
-Far Cry(asta este cu arme, bombe pusti etc...)
-Prototype
-Gladiator
SI JOCUL ANULUI 2011:
-SKYRIM!
Skyrim este cel mai bun joc rpg pana acum, el este THE ELDER SCROLLS:SKYRIM, te trezesti intr-un car si vorbesti pe acolo, cand ajungi estu gata sa ti se taie capul, dar tu nu esti pe lista dar tot vroiau asta...
Dupa ce taie capul unuia urmezi tu si se aud zgomote de dragon, capitanul care este o fata zice sa continue, si cand te pune pe un fel de fier sa iti taie capul, ataca dragonul, TOTUL SE DASLANTUIE, totul ia foc, vezi incetosat si fugi spre un turn, acolo evadezi, si cand ai evadat...INCEPE AVENTURA, afli ca esti un dragonborn si ca iei sufletul la dragoni dupa ce ii omori, NU ITI MAI ZIC CA STRIC SURPRIZA, DAR TIL RECOMAND!

| oanalore a răspuns:

Pai de exemplu intra pe vplay si uita-te la seriale, dc te plictisesti de jocuri

| rakitik a răspuns:

Assassin Creed toate, Batman Arkham city, Batman Arkham asylum

| TrollFace1234 a răspuns:

Farming Simulator -o sa te tina ocupat toata ziua si ai mult teren la dispozitie.toate util; ajele si poti sa iti bagi utilaje de pe net; need for spedd most wanted(sau alt needforspeed)farmville pe facebook daca vrei eu il joc si te tine ocupat este pe nivele; Microsoft flight simulator'train simulator(sunt mai multe)! Sper ca te-am ajutat! papawavewinkinghappy

| whiteshores a răspuns:

Bună seara și ție ZyBy!

Eu ți-aș propune să schimbi puțin natura activităților de recreere. Ieși la o plimbare, citește o carte (sau ce va mai scurt), petrece timp cu cei din familia ta, sună un prieten cu care nu ai vorbit de multă vreme, reordonează lucrurile din camera ta. sau altele ce te fac să renunți măcar puțin la activitățile virtuale. happy

Mult succes!

| VIPer18 a răspuns:

Salut...poti sa joci pe pc si : Crysis 1, 2 (e FPS) da e fain jocu.bionicle heroes e gen prince of persia (TPS), Call of duty Moder Warfare 3 (FPS) e super jocul, si mai este MINECRAFT (creez piramide, wc tot felul de chestii si trebuie sa te aperi de fantome, zombii etc) laughing... funda?

| ioalex112 a răspuns:

Assasin's cread, saind row 2, 3, gta

| vaajutcutotcepot a răspuns:

Pai uite iti dau eu o idee buna pentru o funda pai poti sa iti scoti un program super de modificat poze super si usor de folosit poti face de toate se se cheama gimp funda?

| robertinio2012 a răspuns:

Buna TPU ce jocuri imi recomandati pentru procesor 2.80 ghz placa video de 64 1 gb of ram (este ff slab pc dar totusi astept un raspuns) vot+funda

| Andreica_Marian_1994 a răspuns:

Un joc tare e minecraft