| PkAdi a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat da nu mai am sunet la browsere...totu merge ok, la jocuri, la windows doar sunetu de la browser, YouTube, mai exact, orice aplicatie care foloseste Flash Player. Am incercat sa reinstalez Flash Playeru da tot nu a mers. Help

2 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Vezi daca ora si data la comp este actuala. posibil ca flash playru nu-si face update din cauza asta.

| Tudor_Stingu_1996 a răspuns:

Incearca sa reglezi volumul de la YouTube. Daca nu merge atunci intra la iconita de sunet din partea de jos dreapta a ecranului si apasa butonul mixer si incearca sa reglezi de acolo volumul browserului. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking