| S3c0ndSh0t a întrebat:

Buna Seara! Stie cineva de ce nu merge Metin2Gx? S-a inchis permanent? Cand va reveni? Dau Funda

Răspuns Câştigător
| stefanboss a răspuns:

Nu waa trebuie sati ei o verciune de metin 2 mai recenta ca serveru de asta nu mai functioneaza eu zucam mai acum cateva zile si am facut asa.Acum daca ati este de folos dai fundita

2 răspunsuri:
| OptimusPrime a răspuns:

Cred ca se fac modificari.Nu cred ca se va inchide prea curand

| CapitanuSemafor a răspuns:

Pentru ca e naspa. Si-au dat seama de asta si acum scapa de el si se apuca de WoW laughing