| Maria9Maria a întrebat:

Buna Seara TPU. Am si eu o intrebare. Pe ce site/site-uri pot sa-mi scanez pc-ul de virusi si probleme si totodata sa mi le rezolve online fara sa descarc nimic in computer? Repet nu vreau sa descarc niciun antivirus in pc si niciun alt program care sa ma "ajute" in acest sens! Vreau sa-mi rezolv problemele din pc online si gratis daca se poate?! In speranta ca-mi veti raspunde, va multumesc anticipat! Maria.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toate programele antivirus mai importante au si scanere online gratuite, de ex.BitDefender, aici: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html. Intri aici si dai porneste scanerul. Numai bnine!

| CrissuCristina a răspuns:

Mc Afee Security Scan Plus
http://descarcare-gratis.blogspot.com/......-plus.html
trebuie sa il descarci in calculator, dar mie imi apare cand sunt online si de fiecare data scanez.

| AstonMartin a răspuns:

Bitdefender online este bun, dar sunt altele care iti scaneaza si iti gasesc (la misto) virusi doar ca sa le cumperi/instalezi produsul lor. Incearca totusi un antivirus pe care sa-l instalezi, avast si avira sunt gratis/free/moca si sunt bune.