| kariana a întrebat:

Buna seara TpU, am si eu o problema nu stiu ce am facut azi dar mi-am blocat messenger- ul nici cum nu ma mai pot loga, am dat eu la forgot your password am complectat ce trebuia de complectat si mi-a scris ca contul meu e blocat 24 de ore ...DE CE? stie cineva? si daca se va debloca dupa 24 de ore? multumesc, dau fundita.

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

În momentul în care încerci să intrii pe mess şi greşeşti parola de 10 ori, sau chiar dacă altcineva face acest lucru încercând să intre de pe id-ul tău, sau orice alte artificii care ţin de încercări repetate şi nereuşie de accesare a contului, contul tău se blochează automat timp de 24 de ore din motive de securitate.
Pentru a verifica integritatea contului poţi încerca să te loghezi de pe mail. Dacă îţi intră, înseamnă că totul este în regulă. Se va debloca automat, trebuie doar să aştepţi până mâine. happy
O seară frumoasă!