| AnutzaDragutza13 a întrebat:

sora mea are o tableta Allview android 4.0, de unde poate scoate jocuri gratis? eu am vazut, am cautat pe net, dar nu vrea sa ma asculte.

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi las-o să le cumpere dacă crede că o ţine buzunarul. Poate că nu îi plac numai cele plătite.Cu mentalitatea omului nu te prea poţi pune.Succes

| Nickname1890 a răspuns:

De pe google play.

| panther2007 a răspuns:

Sa instalezi google play sau google market?
Interesant cine a spus asta
Dar e o mare aberatie
Nu poti sa instalezi google play din telefon (se poate doar din rom recovery, iar pentru a il instala trebuie sa stii ce e ala rom recovery)
Motiv pentru care toate telefoanele ce au android, au preinstalat in rom google play/market (in cazul in care iti pui un rom custom sa zicem 4.2.2 el nu are google play in el, deci downlodezi de pe internet pachetul gapps pentru versiunea respectiva de rom)
De unde poti descarca jocuri?
Raspunsul este simplu de pe google market (necesita cont gmail)
dar poti sa downlodezi jocuri si de pe
apkmania sau de pe
mobilism.org (necesita inregistrare care e gratuita)
Insa pentru a downloda un joc ai nevoie de conexiune internet!

| robertrobita a răspuns:

Salut..Jocurile pentru aceasta tableta eu le descarc direct de pe internet...e cel mai simplu mod sau conectez tableta la PC si intru pe google play. Funda?

| clIc a răspuns:

Mai intai trebuie sa-si faca cont la google, apoi intra pe google play, acolo sunt o variatie de jocuri incepand de la racing terminandu-se la cooking etc.

| floaredenumauita123 a răspuns:

Descarca google play ori google magazin... dar pentru astea trebuie sa iti faci cont pe google a si apropo trebuie sa ai internet ori sa prinzi de la vecini care au internet fara parola ori daca ai tu router wirelles

| Dedei_Andrei_1990 a răspuns:

LOL voi nu ati mai avut smart-phone ca sa stiti si voi ca jocurile gratis se descarca de pe google play doamne!