| ÇağlaŞimşek1996 a întrebat:

Sora mea si-a achizitionat acum de curand, un HTC evo 3d, versiunea 3. Problema acestui telefon este ca nu merge sa intre in camera de facut poze si nu stiu de ce. S-a umblat de cateva ori in soft, iar eu cred ca are legatura cu asta, de fapt nu sunt sigura. Apropo, telefonul astazi a venit de la reparatii.Am cautat foarte mult pe internet, dar n-am gasit nimic.
Imi puteti spune, va rog frumos, care ar fi cauza?happy

2 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Il trimiti la reparat, nu se merita sa te chinui sa-l resoftezi tu, iti pierzi timpul. Mergi la cineva care se ocupa de asa ceva!

| Smileee2 a răspuns:

Poate l-a umplut de virusi si de aia.