| HeiGiusyy a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie ce profil sa ale intr stiinte sociale, filo si economic( am media 7.60) va rogg dati-mi si cate un liceu cu media mea va implorr ca nu stiu ce sa aleggcrying(((crying multumescbig grin

4 răspunsuri:
| books a răspuns:

Stiinte sociale.Eu tot la acest profil sunt si e super smugfunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege filo! Macar iesi cu ceva!
Si data viitoare mai hotaraste-te si singura ca e vorba de viitorul tau nu al nostru! Ca nu intereseaza pe nimeni viitorul altuia!

| virusake a răspuns:

Stiinte ale naturii, daca gasesti ceva la media ta. Faci din fiecare la un nivel acceptabil.
La filo o sa se puna accent pe materiile umane si o sa te distantezi de matematica, la stiinte sociale pe limbi straine, romana, materii d`astea de comunicare si diverse labareli d`astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@virusake si daca te distantezi mult de matematica ce are? Ca nu matematica scoti pe gura cand rezolvi anumite porbleme! Nu toti se fac doctori si configuratori IT in viata asta! E cea mai tampita chestie ce spui!
E important sa ai un vocabular bine format si sa ai si dictie! Matematica este necesara in viata sa nu te faci de ras in unele situatii, dar nu e obligatorie, mai ales la ce porcarii inveti in liceu!
Opinia mea este ca alegi stiintele naturii si mate-info numai daca iti place matematica si vrei sa faci ceva cu ea! Ceva ce tine de ea!
Ca altfel consider ca sunt patru ani irositi in stres si nervi!