| pinciu a întrebat:

stie careva de unde pot lua driver audio pentru ASRock 775i65GV urgent? am descarcat mai multe drivere dar imi da eroare la fiecare...nu imi ziceti de programe gen everest sau magic driver ca nu-s bune de nimic. vot +funda

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Raspunsul e unul, si anume de pe siteul producatorului placii http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=775i65GV&o=All.
Placa asta de baza suporta doar pana la windows xp, daca cumva cauti pentru w7, nu merge.

1 răspuns:
| Vasyle_SPALATELU_1994 a răspuns:

An descarcat si eu de mi sa luat, dar nu am gasit imi cere sa le cumpar