| pizzahut a întrebat:

Stie cineva cum as putea transforma un video de pe YouTube intr-o poza GIF? Programele de editare a videourilor nu imi merg deoarece am un Codec virusat de care nu pot scapa. Multumesc!

1 răspuns:
| qwertyasdf1234 a răspuns:

Salut! Poti folosi AVS Video converter. Recomand piratat ca sa nu iti apara in poza text cum ca nu e inregistrat. Are optiune de convertit video din orice format in.gif. Pt faza cu codecul virusat, i-ati un antivirus de pe net gen kaspersky si vezi daca poti rezolva ceva.