| Any_3777 a întrebat:

Stie cineva daca mouse-ul de la laptop poate fi oprit de undeva? Nu stiu unde am umblat ca nu mai merge mouse-ul la laptop. Specific am windows xp 2000. Ajutooooor.

Răspuns Câştigător
| NoKidding a răspuns:

Vezi ca jos langa CTRL ai un butonas(eu am tastarura in spaniola si nu stiu sa iti zic ce scrie exact), apesi butonu ala si sus unde sunt numerele, fiecare numar are si un desen mic, vezi care se aseamana mai mult cu patratu ala de la mouse si apasa mai intai butonu de langa CTRL si dupa aia numarul cu desenu corespunzator mouse-ului.

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Daca e cu baterie, s-o fi terminat bateriile! daca e cu fir si pe usb, incearca sa-l pui in alt port usb sau instaleaza driverul de pe cd daca ai la el! baftaaa!