| Anonim202225 a întrebat:

Bună, stie cineva dacă sticla de la camera foto spate la iphone 15 se zgârie sau sparge, dar obiectivul nu este uzat se poate schimba dar fara a strica obiectivul si claritatea pozelor? Am cautat pe google dar îmi da altceva happy Mulțumesc! Și dacă nu știți treceți mai departe fără a lasa comm urate

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Având în vedere că e un telefon relativ nou-nout, e oarecum greu să găsești sticla pentru lentile.
Daca nu sunt zgâriate foarte grav, îți recomand astea
https://catmobile.ro/......negru.html

Sper sa te ajute!
Bafta!

| Anonim202225 explică (pentru Hyperion7):

Mulțumesc! ????

| Hyperion7 a răspuns (pentru Anonim202225):

Btw,am văzut ultimul tau comentariu, e oarecum normal sa se zgârie, dar cum zici că nu e ceva grav, ci doar se vad puțin, nu e necesar să schimbi nimic, foliile acelea sunt tot ce trebuie.
Mulțumesc și eu pentru fundiță!thumbs up

5 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Sigur că se poate, dacă îl duci unde trebuie.

| Xox0 a răspuns:

Sticla aia e "sapphire crystal" si e foarte rezistenta. Nu se zgarie usor.

| Anonim202225 explică (pentru Xox0):

Uite ca se intampla, dar bine ca nu a afectat claritatea, nu e sparta dar când îndrept de ex spre bec \soare ies niște picatele ( reflexie). In rest e ok, il am de i săptămână și m-am ofticat puțin și ziceam ca poate, poate o schim, dar am constatat ca momentan nu e necesar?