| Allecsa051 a întrebat:

Stiti ca mai nou este acel program cu rolling eyes. am intrat din greseala pe acel link iar acum imi pune poza cu acea chestie cand intru pe facebook. cum pot sa fac sa nu mai imi posteze programul acest lucru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la account settings si dai la apps si stergi aplicatiile care le aihappy daca tot nu merge stergeti browser-ul care il folosesti dupa ce il stergi du-te si in directorul unde s-a salvat sterge daca mai ramane ceva si reinstaleaza din nouhappy

| Allecsa051 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!:* a mers. momentan:-l

1 răspuns: