| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Stiti cumva cum imi pun diacritice la laptop? Am apasat odata din greseala aiurea pe tastatura si imi aparusera diacriticele, dar se schimbase aproape toata tastatura iar data urmatoare cand am deschis laptop-ul tastatura era exact ca inainte (fara diacritice, fiecare litera si simbol era la locul ei). Daca stiti cum sa fac sa mi le pun(ce taste sa apas) din nou va rog sa-mi spuneti. Dau funda! (scuzati categoria).

Răspuns Câştigător
| TwiXXXie a răspuns:

Apasa pe alt+shift si se schimba automat

3 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Clic in taskbar pe pictograma EN, schimbi in RO.Sau control panel\region and language\keyboard and languages\changes keyboards.

| 69dacăvrei a răspuns:

Nu stiu, dar si mie imi place Justin, *** yeah o.o

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa explică:

N-m inteles, poti s-mi explici mai amanuntit, te rog? (laptop-ul meu era deja dat in romana)