| abcdefgh a întrebat:

Stiti site ul : http://www.moove.ro/? Am intrat si eu mi am facut cont si am trimis un sms unei prietene. Ea mi a spus ca nu a primit nimic.Am mai incercat odata dar de data asta am trimis sms la nr meu si tot nu am primit.De atunci au trecut 5 zile.Am gresit eu ceva sau site ul acela este o pacaleala? Dau fundiţă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai gresit tu cu ceva.
In primul rand trebuie sa iti faci cont, apoi trebuie intri si scrii mesajul apoi numarul la care vrei sa trimiti si dai SEND.Si gata.Ai 10 mesaje pe zi.Nu stiu sigur, daca este bine sa pui numarul tau sau nu, dar in orice caz, daca nu srii numarul, persoana v-a primi mesaje de la numere diferite.Ai grija ca dupa fiecare mesaj sa ii spui cine esti si sa nu apeleze numarullaughing

2 răspunsuri:
| DeeAnna. a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu am folosit moove si a mers...
Si fostul meu prieten folosea moove si primeam de fiecare data sms-urile. sad
M-ai verifica odata ca te-ai inscris bine.winking

| IrinaAndreea a răspuns:

Eu am incercat si a mers de vreo 4 ori parca, apoi o prietena a zis ca nu a primit, deci cred ca merge numai cand are chef. Pentru siguranta, nu trimite sms-uri de maxima urgenta decat de pe telefonul tau. big grin