| in2ishen a întrebat:

stiti vreo camera video cam pana in300 lei, o folosesx in excursi si la scoala la teatru deci nu am nevoie de una super profi. Ceva in pretul acela.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu prea ai ce sa iei. cele mai ieftine is de la 500+ lei(camera video). Insa, poti cumpara un aparat foto cu inregistrare hd, care sa faca o treaba destul de buna. http://bit.ly/NLKd2a este recomandarea mea. Primesti toate accesoriile encesare, un senzor destul de bun si e suficient pentru ce vrei tu.

| in2ishen explică:

 AIPTEK Pocket DV T3 400454?