| Anailyn a întrebat:

Stiu ca daca instalezi pe pc mess 11 poti vedea conversatiile care le-ai vb si de pe alte laptopuri, insa mie nu imi arata o conversatie cu o persoana. Ar putea fi problema faptul ca untima noastra conversatie a fost in 2010? sau sters? sau imi trebuie alt program sa o pot vedea? Va rog ajutati-ma, pentru ca am mare nevoie de acea conversatie. Spuneti-mi ce sa fac. Ofer funsa si vot

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Da, noua variantă de stocare online a conversațiilor a fost infințată în 2012 prin urmare tot ce a fost în trecut numai sunt!