| šρяίηģ a întrebat:

Stiu ca poate intrebarea s-a repetat, dar m-am plictisit de hi5 si as vrea sa il sterg. Ma puteti ajuta? Fundita! kiss

8 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

1. Apesi unde apare numele tau in dreapta sus optiunea cont.
2. Anulare cont tot undeva in dreapta dar mai jos sub cautare.
3.Completezi forumarul si dai anulare cont.
4. PA hi5.

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Dai la CONT in dreapta sus a ferestrei, apoi in dreapta sus scrie ANULARE CONT... dai click acolo... faci setarile si dai ANULARE CONT, tadaaaa! acum imi dai funda? :p:*

| RobertVali111 a răspuns:

Te-ai plictisit. daca vrei sa il stergi:
-Intri pe hi5...acolo unde iti arata ''fata'' care ti-ai facut-o, ai ''cont''>dai click>si o sa vezi in partea dreapta ca ai ''Anulare Cont''>!

Răspuns utilizator avertizat
| mirciulix a răspuns:

Incearca asta : http://hi5.com/friend/account/displayRemoveAcct.do iti treci mailu si parola, si dupa apesi cancel :D asta e tot

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Dupa ce ai intrat pe contul tau, vezi in coltul dreapta sus linkul account; apesi pe acel buton. In fereastra pe care te duce linkul o sa gasesti informatiile de baza a contului, basic. Ultimul link din josul paginii este cel de "cancel my account"; apasa pe el si o sa te intrebe daca esti sigur ca asta vrei sa faci... Cam asta e.

| Elly_8365 a răspuns:

Intra pe contul tau.
Sus in coltzul din dreapta scrie "Cont", dai click acolo.
Apoi dai la "Anulare cont" sh gata!winking

Sper ca te-am ajutat!

fundita?big grin:X