| cristianzgz3 a întrebat:

Buna sunt cristi si am si eu o problema cu vizionarea unor vidioclipuri imi da eroare nero zice ca This program requires the file advrcntr2. dll, which was not found on this system va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Instaleaza km player il gasesti la search pe google

| VladS_6146 a răspuns:

Trebuie sa ai toate codecurile noi, sau poti sa iti instalezi BSplayer care iti ia automat tot, sau daca nu vrei sa instalezi alt program si vrei sa ramai la nero ai putea sa iti downloadezi toate codecurile noi de aici -http://fileforum.betanews.com/download/KLite-Codec-Pack_Basic/1094057842/1
Apasa direct pe link si le downloadezi, dar mai usor ti-e cu bsplayer :P