| grigorescubetty a întrebat:

Buna sunt din Iasi, mi s-a stricat laptop-ul si as vrea sa il vand pentru piese.
Imi poate spune cineva unde pot face asta in Iasi?

Răspuns Câştigător
| Sebastian11x1 a răspuns:

Ce marca e, si cat ceri pe el?

| grigorescubetty explică (pentru Sebastian11x1):

E HP compaq 6715 b.
daca te intereseaza, imi poti face tu o oferta. nu am pretentii prea mari.

6 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Eu am vandut toate componentele pe okazii.ro Vezi care sunt preturile pe site, si le vinzi cu un pret mai mic de 5-10 lei.

| grigorescubetty explică (pentru m5789932):

Merci pentru raspus. esti cunoscator vad, dar eu in afara de hard..nu prea cunosc interiorul unui laptophappy.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In carefour felicia langa magazinul de animale sau la artcore in bucsinescu

| grigorescubetty explică (pentru suntserios):

Mc frumos.de artcore am auzit, dar nu stiam ca si cumpara.

| Cristian_Darabaneanu_1997 a răspuns:

Poti exemplifica cum reactioneaza laptopul tau?