| AlexandruAdy a întrebat:

Buna
Sunt indecis, ce sa aleg dintre un telefon Allview X4 Soul Style si Accordeon Hohner
Nu stiu ce sa aleg dintre acestea, am nevoie de parerea voastra

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Deci tu esti indecis intre un telefon si un instrument muzical? La ultima cautare Accordeon Hohner este un instrument muzical si mai precis un banal acordeon lautaresc.Intrebarea este gen ''ce imi sugerati sa aleg intre mere si pere'' eu personal as alege telefonul dude dar in nii un caz marca allview.Cu astea am avut numai probleme.Huawei e baza.

| JackR a răspuns:

Cu telefonul nu poti sa canti la nunti, botezuri, cumetrii etc. Cu acordeonul nu poti vorbi cu preitenii sau posta pe Facebook. Grea decizie! Ce-ar fi sa dai cu banul?

| Illuminati2016 a răspuns:

Huawei p10 lite

| relu_2390 a răspuns:

Mai bine iti iei un... tambal! si mai lasa... mistourile si caterinca!