| anonim_6417 a întrebat:

sunt membru nou T. U. P. as dori sa-mi pun o poza de profil. Unde dau pentru a putea sa am si eu o poza de profil? fundita:*

Răspuns Câştigător
| anamaryya_9939 a răspuns:

Pai dai in stanga unde scrie Vizualizare profil etc. Mai jos gasesti editare profil. dai click acolo. sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| postpusul a răspuns:

Sal in primul rand e TPU nu tup. da ca sati bagi un avatar trebuie sa in stanga pe editare profil la rubrica profilului tau daca esti logat. simplu nu? dupa ce dai la editare profil ai mao multe optiuni unde gasesti si adaugare imagine profil dai acolo iti alegi imaginea si gata.

| Kittiulia a răspuns:

Pai...
in pagina principala TPU, in partea stanga, unde scrie cu portocaliu(sub linkul verde unde intri sa-ti pui intrebarile)a treia sageata unde scrie editare profil si acolo vei gasi
bafta kiss funahappy?

| alinutz33311 a răspuns:

Dau la EDITARE PROFIL - Si jos de tot vezi acolo Imaginde de pribil si o alegi din Pc-ul tau!

| 勒兹万 a răspuns:

Meniul din stanga=>editare profil=>selecteaza imagine profil=>browse